Січ
29
2016

Робота з прайс-агрегаторами

agreg 300x186 Робота з прайс агрегаторами

Якщо  ви колись шукали в пошукових системах якісь товари надзвичайно широкого вжитку, наприклад будматеріали, побутову техніку, ходове промислове устаткування, то майже завжди першою позицією в пошуку будуть такі сайти як prom.ua, zakupka.com, price.ua, hotline.com і їм подібні. “Змістити” їх з цих позицій практично неможливо, тому що ні Гугль, ні Яндекс не “заморочуються” з підбором сайту з оптимальними  цінами, та довірою споживачів,   а просто  відсилають Вас на відповідну гілку  сайту агрегатора, де Ви самі оберете потрібну Вам якість і ціну. Агрегатори зазвичай працюють по таким схемам – є безкоштовний або пробний аккаунт, де ви можете створити свій якби міні-інтернет магазин. На безкоштовних аккаунтах кількість товарів обмежена (5-10), і вони ранжуються десь в самому низу. Але, всеодно варто такою можливістю  скористатися. Чому? Тому що:

  1. Це фактично безкоштовна ссилка на Ваш сайт з ресурсу, якому повністю довіряє Google
  2. Якщо конкурентів небагато, десь до 20-ти, то цілком реально отримати з агрегатора цілком реальних відвідувачів )

Якщо конкуренція – висока, а товар – дуже популярний, а асортимент його – великий, потрібно замислитися над платним аккаутнтом (є різні віріанти за різну ціну), і надалі з ним працювати. Алгоритми ранжування агрегатора подібні до таких самих алгоритмів пошукових систем. Це по-суті просто програма, а любу програму можна “надурити” 😉 Наприклад вносячи масові правки в ваш аккаунт (міняючи ціни, трохи видозмінюючи описи товарів) він вважатиме ваш аккаунт не “закинутим” а активним, і ранжуватиме його вище. Є ще багато хитрощів, які дозволяють піднятися в видачі агрегатора, але про них ми поговоримо пізніше.

Деякі популярні агрегатори також тісно інтегровані з статистичними сервісами пошукових систем, що зручно, бо дозволяє бачити реальну кількість відвідуваність, всі їхні дії на ньому і робити відповідні висновки.

Про автора:

2 комент. + Добавити

  • Ще б ціни на ті агрегатори вказали, було-б непогано

Залишити відгук